Blogger nemokama svetainė


Daugeliui gali būti sudėtinga susikurti pilnavertę svetainę TVS pagalba neturint programavimo kalbos įgūdžių. Visgi, blogų sistema Blogspot (arba Blogger) leidžia net ir neturint daug kompiuterinių žinių susikurti savo svetainę, kurią galima naudoti smulkaus verslo ar savęs reklamavimui internete.

Tam tereikia jungtis į Blogspot sistemą (įeiti į administravimą per nuorodą http://www.blogger.com, o jungtis su Jūsų turimu Gmail pašto adresu, jei neturite, tiesiog susikurkite naują) – efektyvu, kokybiška ir žinoma NEMOKAMA!

Kita vertus, vyrauja įvairių nuomonių, pvz. apie konfidencialumą, tačiau talpinti mokamai ir leisti iš išorės prieiti prie viešai skelbiamos informacijos tiek paieškos robotams, tiek lankytojams yra lygu kas talpinti nemokamai ir vistiek suteikti priėjimą, tai ne tik ekonomiška, ši sistema lengvai leidžia priskirti ir norimą domeną, pvz. epirk.lt kuriame esate ir šiuo metu (tereikia patvirtinti nuosavybę).

Dar viena maloni staigmena yra tokia, kad yra labai daug sukurtų nemokamų ar labai pigių svetainės šablonų (templates XML formatu) įvairiausiems tikslams, o su kai kuriais atsisiuntus galima rasti ir detalią instrukciją, kaip įsidiegti, paruošti kai kuriuos papildomus modulius, pvz. kontaktų formą, foto galeriją, naujienas ir panašiai. Susiradus patikusį variantą, galima redaguoti išeities kodą ir prisitaikyti tik savo poreikiams bet kurios viešos informacijos pateikimą.

Dar daugiau statistikos ir tvirtų argumentų rasite šiame puslapyje. Tačiau siekiant operatyvumo informacija gali būti talpinama ir siunčiama tiesiog SMS/MMS žinutę, gali būti talpinama ir siunčiant e-laišką, taip pat žinoma kaip Mail2Blogger. Naudojant saugų adresą, galima paviešinti tekstą ir vaizdus (iki 10 MB dydžio) tiesiai į savo svetainę nedelsiant.

Žinoma yra ir daugybę kitų privalumų žinomų specialistams, leidžiančių susikurti net elektronines parduotuves, tačiau greičiausiai tuomet jums gali tekti susidurti ir su užkoduota informacija (dažniausiai tai javascript'ai) kuriuose gali būti užkoduotos trečių šalių nuorodos į kūrėjų tinklapius ar netgi kita veikla ir išeities kodas atrodys taip:
var
_0xb8f2=["\x75\x20\x5A\x28\x76\x29\x7B\x43\x20\x44\x3D\x31\x6A\x3B\x43\x20\x70\x3D\x41\x2E\x31\x69\x28\x76\x29\x3B\x65\x3D\x22\x22\x3B\x73\x3D\x22\x22\x3B\x39\x3D\x70\x2E\...

Jei norėsite sužinoti kokia tai informacija, be specialisto ar specialių kodavimų žinių išsiversti negalėsite. Mes galime jums padėti iškoduoti (atsiuskite visą kodą) ar sukurti pilnavertę svetainę, jums tereikia susisiekti su mumis, o apie mūsų siūlomas kainas sužinosite šiame puslapyje.

Mes naudojame šį sprendimą ir tai yra pagrindinė priežastis kodėl rekomenduojame naudotis ir jums.

    Komentarai

Rašyti komentarą