Apie mus, mūsų misija, kultūra, kokybės užtikrinimas

MŪSŲ MISIJA

"Mūsų misija yra teikti geriausias paslaugas klientams siekiant turėti tik ilgalaikius santykius, būti inovatyviais naudojant naujausias technologijas ir plėsti savo paslaugas, ten kur įmanoma, kad patenkinti poreikius."

KULTŪRA

Komandos Kultūra apsibrėžia vertybėmis, kurios yra labai svarbios verslui ir kurioms mes esame įsipareigoję;

KLIENTAS - išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais ir daryti asmeninį įsipareigojimą, t.y. stengiamės viršyti jų lūkesčius.
ŽMONĖS - toliau plėtoti, skatinti ir nukreipti save siekiant viršyti verslo tikslus. Užtikrinti, kad esame profesionalūs žmonės ir randamės savo darbo vietose, viso verslo proceso metu.
VEIKLA - užbaigti projekto užduotį bet kurioje vietoje, sutartu metu; siekiant rezultatų, kurie atitinka ar viršija tikslus ir uždavinius; turėti atskaitomybę visais lygmenimis; siekti tobulėti; būti sąžiningais ir tinkamai elgtis su klientais.

KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

Komandoje, santykyje su dėmesiu teikiant paslaugas laiku ir neviršijant biudžeto, mes didžiuojamės teikdami kokybiškus projektus.

Kokybė yra nuolat peržiūrima ir esant poreikiui stiprinama, kad užtikrintume teikiant tinkamas paslaugas mūsų klientams viso laikotarpio metu.

Svetainė lemia gerą prekės ženklo vardą virtualiame pasaulyje. Jei svetainės nėra, tuomet tai nėra taip blogai, kaip jei ji atrodo siaubingai pasenusi.

Šiuo metu mes siūlome senų svetainių audito paslaugas ir naudojant naujausias technologijas (nemokamas) kuriame naujas modernias mobilias svetaines, kurios duoda apčiuopiamos naudos.

MES ESAME KŪRĖJŲ KOMANDA nuo 2004 metų ir kviečiame naudotis mūsų paslaugomis, SUSISIEK.

Pagarbiai, epirk.lt komanda.

    Komentarai