elektroninė komercija

Prekių krepšelis


Šiuo metu krepšelis tuščias.Viso:
PVM:
IŠ VISO:


Išvalyti krepšelį

Prekių krepšelio užsakymo forma

Apie epirk.lt

Istorija

Susikūrė epirk.lt 2006 m. ir iki 2008 m. birželio mėnesio skelbė nemokamus verslo skelbimus. Nemokamos paslaugos teikė iki 2008 metų liepos 1 dienos.

2008 m. rugsėjį susikūrė eParduotuvė, kuri platino IT prekes ir kurioje buvo galima pirkti internetu lengvai ir patogu iki 2011 m. rugsėjo, vėliau iki 2013 m. buvo talpinamas Lenovo prekių katalogas.

Nuo 2013 m. iki 2018 m. portale buvo talpinami įvairūs projektai, domenas netgi buvo parduodamas, ko pasėkoje 2018 gruodžio 1 d. įsikūrė dabartinis „Blogger“ nemokamo tinklaraščio įrankis - elektroninė komercija kai prekės ar paslaugos parduodamos ir perkamos derybų pagalba.

„Blogger“ – „Google“ nemokamo tinklaraščio įrankis, skirtas dalytis mintimis su visu pasauliu. „Blogger“ supaprastina teksto, nuotraukų ir vaizdo įrašų publikavimą asmeniniame ar grupės tinklaraštyje.

„Blogger“ Istorija

„Blogger“ buvo paleistas 1999 m. rugpjūčio 23 dieną Pyra Labs kompanijos. Tai buvo vienas iš pirmųjų tinklaraščio tipo projektų. 2003 m. vasario mėnesį Google nusipirko „Blogger“ projektą ir visas funkcijas padarė nemokamas, ko anksčiau nebuvo. Taip pat Google 2004 m. nusipirko ir integravo Picasa su Blogger platforma, pateikė dizaino atnaujinimus ir pagrindines tinklapio funkcijas.

Vizija

Remiantis istorija, susikūrė vizija būti nemokama elektroninės komercijos platforma, kuri pasitelkus nemokamo tinklaraščio palaikymo galimybes, inicijuotu pridėtinės vertės derybų paslaugas. Kaštai kuriuos patiriame yra metinis domeno palaikymo mokestis ir administravimas, todėl vykdant misiją juos padengsime rėmėjų pagalba (talpiname reklamą), ir visus norinčius šių papildomų paslaugų kviečiame susisiekti bei aptarti galimybes.

Artimiausiu metu papildyti teikiamas nemokamas paslaugas tiesioginiais atsiskaitymo būdais, pvz.: PayPal.

Misija

epirk.lt linki visokeriopos sėkmės, tai vertybės kurios viliamės gali ir turi būti pasiektos derybų keliu, misija kurią epirk.lt nori paversti realiu laiku, tapti elektroninės komercijos platforma paslaugų tiekėjams, pardavėjams, pirkėjams nemokamai.

Žinoma, galima tiesiog laukti akcijų akacijų, nuolaidų ar kitų penktadieninių išpardavimų, visgi mūsų misija tapti patikimu nepriklausomu tarpininku, suteikti galimybę aktyvinti sandėliuose užsigulėjusias prekes, suteikti papildomą pranašumą kartu su viešai skelbiamais mažmeninės ar didmeninės prekybos kainynais, ar bet kurias komercines paslaugas teikiantiems ir laikinai užsakymų neturintiems pardavėjams, pvz.:

"Dabar turiu, galiu ir siūlau tiek, ar susitariam? - ačiū bet ne, ačiū, - ir jokių šalių įsipareigojimų."

Misija realiame laike padėti išreikšti norą susiderėti pasitelkiant nemokamas elektroninės komercijos priemones el. pašto pagalba.

Tikslas

epirk.lt tikslas visiems suteikti galimybę skelbti prekes ar paslaugas nenurodant tikslios kainos (galima ir nurodyti), o kartu susidomėjusiems pirkėjams be registracijos ir įsipareigojimų užsakyti jas - papildomai nurodant pageidaujamą kiekį ir siūlomą sumą, ir tokia pagalba remiantis inicijuoti ryšį siekiant sudaryti abiem šalims priimtiną sandorį pasitelkiant elektroninę komerciją nemokamai.

Turite kitų klausimų ar pasiūlymų? kviečiame susisiekti su mumis.

Dėkojame už dėmesį ir visus mielai kviečiame naudotis mūsų paslaugomis. Su pagarba, epirk.lt

epirk.lt

tikslas visiems suteikti galimybę skelbti prekes ar paslaugas nenurodant tikslios kainos (galima ir nurodyti), o kartu susidomėjusiems potencialiems pirkėjams be registracijos ir įsipareigojimų užsakyti jas - papildomai nurodant pageidaujamą kiekį ir derybų sumą, ir tokia epirk.lt pagalba remiantis inicijuoti ryšį siekiant sudaryti abiem šalims priimtiną sandorį pasitelkiant elektroninę komerciją nemokamai. Sužinok daugiau apie mus.Rekomenduojame


Pavyzdys su kaina ir vaizdu


Kaina € 1.00 Kiekis Vnt: Į krepšelį test įrašas test įrašas test įrašas test įrašas test įraša...


Reklama